Teknolojik hizmetler için, alternatif çözümler...

WEB TASARIMI

Rakiplerinizle Farkınızı Ortaya Koyun!

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

İdeal Teknoloji Grup, kurulduğu günden beri müşterilerinin ihtiyaç duyduğu web tasarım, web yazılım alanlarında en iyi hizmeti vermek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Benzersiz, seçkin, amaca yönelik ve güncel web trendlerine uygun işler yapmak, ideal teknoloji grup'un temel prensibidir. Grafik tasarım ve birbiri ile uyumlu animasyonlarla web içeriğinde verilmek istenilen mesaj ve bilgilerin kullanıcıya %100 aktarılmasını sağlamak için sizi dinliyoruz, anlıyoruz ve en iyisini yapıyoruz...

Web Tasarım Süreçleri; Küçük yada orta ölçekli şirketiniz için kurumsal bir web sitesi yada milyonlarca ziyaretçi potansiyeli olan E-Ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınızda aşağıdaki süreçleri adım adım uyguluyoruz.

Öncelikle şirketinizi çok iyi analiz ediyoruz, beklentilerinizi, ulaşmak istediğiniz hedeflerinizi algılayıp harekete geçiyoruz.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için İdeal Teknoloji Grup ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, İdeal Teknoloji Grup, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. İdeal Teknoloji Grup bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için Google AdWords Sipariş Formunu doldurulması gerekmektedir.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

 • Yeni Trend Tasarımlar

  Web tasarımda güncel teknolojiler ile yenilikçi ve modern çalışmalar yapıyoruz.

 • Responsive Desing

  Web siteniz Responsive tasarım sayesinde tüm cihaz ve tarayıcılarda en iyi şekilde görüntülenir.

 • Maksimum Hız

  Web tasarımı yaparken dikkat ettiğimiz önemli noktalardan biri de sayfa açılış hızıdır.

 • Sınırsız Revize

  Siz " Evet işte bu! " diyene kadar yapılan tasarım üzerinde revize yaparız.