Bağlantı Sağlanılamadı.: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'qweasdzxc_yonetim'@'localhost' (using password: YES) İdeal Teknoloji Grup | Arnavutköy Web Tasarım, E-Ticaret Sitesi, Ticari Yazılım, Kamera Sistemleri
Teknolojik hizmetler için, alternatif çözümler...

WEB YAZILIM

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Web Yazılımları

Web yazılım, HTML diline dinamik yani yönetilebilir özellikler kazandırmak için yapılan yazılımdır.

Web yazılım, HTML (Hypertext Markup Language) kodlama sistemi üzerine kurulmuş, olan ana omurga kemik yapısının altında bir veri alışverişi yapan sistemdir. PHP, JAVASCRIPT, AJAX gibi yazılım dilleri ile işlevsellik kazandırılan ve MySQL, veritabanları ile veri kaydı update, insert gibi olanağı sunan aynı zamanda grafikle estetik sağlanan bir uygulama türüdür.

HTML web yazılım içinde CSS (Cascading Style Sheets) kodlama yapısıda kullanılabilmektedir. HTML siteler web standartlarına uygundur.

Alanında uzman yazılım mimarlarımız ile websiteniz için şuanki teknolojide kullanılan en hızlı, Web Yazılım dili olarak bilinen PHP, JAVA ve AJAX, veritabanı teknolojisi olarak MySQL, veritabanlarını kullanmaktayız.

Web Yazılım teknolojisi olan PHP ve MySQL dinamik veritabanı bağlantısı gerektiren içerikler için yazılım çözümlerini sunmaktayız.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)
Size atanan yönetici paneli ile, websitenizde yer alan tüm sayfaların düzenlenmesi işlemini bize gerek duymadan saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemi, modüller yapıda olup istenilen özellikler eklenebilmektedir.

İdeal Teknoloji Grup, Web siteniz yayına geçtikten sonra, güncellemeleri yapacak personelinize verilecek kısa bir eğitimin ardından, web tasarım tüm özelliklere tam yetki ile erişebilecek, saniyeler içerisinde sayfalarınız güncellemenin keyfini yaşayacaksınız. İçerik Yönetim Sistemi'nde, hakkımzda, ürünler, hizmetler, haber yönetimi, duyuru yönetimi, ziyareti istatistikleri, üyelik sistemi, e-bülten (maillist), forum, iletişim yönetimi, mesajlar, teklifler, bayi yönetimi, sık sorulan sorular gibi özellikler standart olarak gelmektedir. Ek olarak istediğiniz tüm özellik eklenebilir veya kaldırılabilir.

Veritabanı Mysql Uygulamaları
Veritabanı uygulamaları müşterileriniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirir. Bilgiyi paylaşma, saklama ve güncelleme konularında esneklik sağlar.

Örneğin veritabanı uygulamaları sayesinde, size ait internet sitesi üzerinde üyelik sistemi kurabilir, sipariş, ziyaretçi iletişim formları kullanabilir, online kataloglar ile ürün portföyünüzü müşterilerinize daha hızlı ve detaylı bir şekilde sunabilirsiniz. Müşterilerinizi daha iyi tanıyabilmeniz, örneğin üye girişi sayesinde Hoşgeldiniz Sn. XXX şeklinde bir hitapla karşılayabilmeniz, müşteri memnuniyetini ve sadakatini olumlu yönde etkileyecektir.

Yazılımın Olmazsa Olmazları


 • Güvenlik

  Tüm projelerimizde güvenliği en yüksek düzeyde tutarız. İnternet saldırılarına karşı her an tedbirliyiz.

 • Kolay Yönetim

  Web sitenizi yönetmek, gelişmiş kontrol paneli sayesinde sandığınızdan daha da kolay.

 • Sınırları Zorlayın!

  Kullandığımız veritabanı sayesinde sınırsız içerik ekleyebilir ve yavaşlama endişesi yaşamazsınız.

 • Geliştirilebilir Alt Yapı

  En küçük projeden en büyüğüne kadar kullandığımız sistem tamamen ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir.

 • Mükemmel Hız

  İstediğiniz proje ne kadar büyük ve karmaşık da olsa optimize kodlama sayesinde siteniz yavaşlamaz.

 • %100 Arama Motoru Uyumu

  Her projeyi mutlaka arama motoru optimizasyonuna uygun şekilde kodluyoruz.